Ergin Pansiyon Avantajlı Tekliflerle Size Huzurlu Bir

Bozcaada

Tatili Vaad Ediyor...
 

Bozcaada Da Nereyi Görmeliyim?

Bozcaada Da Nereyi Görmeliyim?

bozcaada rüzgar gülleri

Arayışlarınız içinde güzel bir tatil yapmak var ise, aklınıza gelenin ruhunuzu da tatmin etmesini istiyor iseniz ve huzur arayışı konusunda etkin çözümlere ulaşmak için sürekli yenilikçi çözümlere ulaşmanız sağlanıyor. Bunun için de özelliklerine bakarak çok daha farklı bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Bozcaada’nın özel ve görülecek yeri oldukça çoktur. Ki insanlar uzun süreli tatillerinin hemen hemen tüm süresini bu tarz etkinliklere ayırıyor der isek çok doğru bir tespit olur. Görülecek yerlerin başında değerli takipçilerimiz, adanın ruhunu hissetmeniz adına Bozcaada Müzesini kesinlikle gezmenizi öneriyoruz. Aklınızdaki pek çok etkinliği yeniden biçimlendirecek olan bu müze, adının en büyük miraslarından birisi olarak bilinmektedir. Ki uzun süredir de bu kültürü devam ettirmek adına yenilikçi ve korumacı çalışmalara devam ediliyor. Akabinde adanın özel şaraplarından birisi ile, Rüzgar Gülleri tarafından gün batımını izleyebilirsiniz. Ada sularının farklı bölümlerini, bölgelerini ve derinliklerini etkin bir yüzme biliyor iseniz özel gözlükler ve şnorkel destekleri ile çok daha rahat bir şekilde irdeleyip, farklı canlı türlerinin akvaryumlarına giriş yapmış olursunuz. Sizin için renkli bir eğlence ortamı yaratacak olan bu deniz gezintisinden ziyade, meşhur Bozcaada Kalesi’nin en üstüne çıkabilirsiniz ve buradan manzaranın en renkli, en ruhsal, en huzurlu halini tadabilirsiniz. Gözlerinizin de bu lezzeti tatmaması için hiçbir neden yok.

 

Lodosta Özel Bir Çayır Plajı Bulun Ve Denize Merhaba Deyin!

Denize merhaba demek için Lodosta yer alan Çayır plajına gidebilir, akabinde buranın renkli ve sakin sularına girebilirsiniz. Yüzme konusunda bilinçli bir yeniliğe hakim iseniz, dikkat etmeniz gereken şeylerin başında rahat bir hizmet fırsatı yer alıyor. Bunu da özelliklerine göre çok daha rahat bir şekilde başarabilirsiniz. Kaçırılmayacak etkinlikler için daha fazla geç kalmayın. Adanın en büyük özelliklerinden birisi de, sanat galerisi olarak sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Yenilikçi, bir sanat galerisini gezmek, meşhur Itırlı Bahçe’de vakit geçirme zevkini de tattıracaktır sizlere. Özellikle tarihi kitapları ve kitapların tarihi dokusunu sevenler için adanın en özel sahafı sizleri bekliyor. Kim bilir, belki umudunuzu barındıran bir kitap, ada sahafının tozlu raflarında sizi bekliyordur.

 

Yoga ve Huzur Birleşmesi Burada. Sen Neredesin?

Yoga ve huzur ile ilgili olarak ortaya çıkan bir çalışma var. Yoga çadırı olarak bilinen bu mekan, sizler için oldukça rahat bir kullanım amacı güdüyor ve kendinizi burada oldukça mutlu hissedebileceksiniz. Sizler için sunulan en farklı kullanım ve hizmet destekleri için daha fazla zaman kaybetmeyin. Kolay, etkin, yenilikçi ve rahat tasarımlar adına birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Kaçırılmayacak hizmetler için daha fazla geç kalmayın. Akabinde ilgilileri için Kilisenin olduğu bir sokak var. Bu sokakta yer alan Bakkal Kafe, iddialı sıcak sandviç sunuyor. Bu hizmetler kapsamında taze bir sandviç yiyerek, sıcak sandviç lezzetini yaşayabilirsiniz. Adanın büyüsüne kapılmamak elde değil. Sizi de aramızda görmek isteriz.