Ergin Pansiyon Avantajlı Tekliflerle Size Huzurlu Bir

Bozcaada

Tatili Vaad Ediyor...
 

Bozcaada ’da Bir Gün

Bozcaada ’da Bir Gün
Bozcaada

Bozcaada Pansiyon

Yaşantımızı ve hayatımızın dönüm noktaları, belirli yenilikler yaratacak ölçüde bizlere farklı sunumlar gösterebiliyor. Örneğin her hangi bir turistik gezi, her hangi bir farklılık ve benzeri şeyler için, çok sayıda yenilik ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu da bizler için büyük artılar demek. Bu yüzden Bozcaada üzerinde geçireceğiniz her dakikanın çok büyük değeri var. Tabii ki bu değerin en özel kıymeti, siz değerli misafirlerimiz ile ortaya çıkıyor. Bozcaada üzerinde bir gün geçirmek istiyor iseniz, dikkat etmeniz gereken temel şeyler var. Bunlar hem çok basit, hem de daha çok mutlu olmanızı sağlayacak şeyler. Bozcaada en özet haliyle Ege denizinin kuzeyinde yer alıyor ve Çanakkale iline bağlı küçük bir ada olarak tanımlanıyor diyebiliriz. Büyüklük bakımından Türkiye’nin üçüncü büyük adası olarak Çanakkale Boğazının hemen girişinde yer almaktadır. Keza yerleşim olarak da oldukça sakin bir yapıdadır diyebiliriz.

Mevsimine Göre Geçen Bir Gün
Mevsimine göre farklı etkinlikler, farklı yenilikler ve benzeri gibi birçok destek adına, Bozcaada üzerinde sunulan hizmetler var. Bu hizmetler, hem etkinlikler hem de özel günler olarak karşımıza çıkabiliyor. Örneğin yaz ayında geliyor iseniz, Adada Mayıs ayının sonunda başlayan bir deniz furyası oluşuyor. Mayıs ayının sonundan Ekim ayının ortalarına kadar rahatlıkla denize girilebiliyor. Lakin sırf denizde yüzmek istiyor iseniz şayet, Temmuz ve Ağustos ayları sizin için daha uygun olacaktır. Çünkü hem bunaltıcı bir nemi yok, hem de adanın ritmine uyum sağlamak bir o kadar kolay ve rahatlatıyor. Huzurun ada ile birleşimine, adanın ritmini yakalamak olarak bakar isek, yanlış olmaz.

Bizim Tavsiyemiz Gezinize Katkı Katacak
Adayı tam olarak ve rahat bir şekilde anlamak, yaşamak, hissetmek istiyor iseniz, ilk işiniz Bozcaada Müzesini gezmek olsun. Bunu pek çok yerden okuyabilir, görebilirsiniz. İnsanların büyük bir şekilde bu bölgeyi sevmesi, ada şarabıyla da ilgili olabiliyor. Çünkü bu adanın çok özel ve çok estetik tatlara sahip şarapları var. İçen insanın ruhunda ve damağında hatırı sayılır bir ada anısı bırakabiliyor. Bu şarap ile gün batımını bizzat Batı Burnunda izleyebilirsiniz. Adanın denizi için zaten herkesin dediği tek bir şey var. Berrak ve rengarenk canlılar ile oluşan bir su! Bu yüzden eğlenceli yüzüşlerinize şnorkel ve gözlük desteğini de dahil edebilirsiniz. Emin olun, çok farklılıklar göreceksiniz. Akabinde dolunay vakti Göztepe tarafına çıkarak, ayın doğuşunu dahi seyredebilirsiniz. Keza Bozcaada Kalesi’nin en üstünde yer alan surlar, manzara için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Tuz burnu deniz keyfine gelecek olur isek ayrı bir mutluluk bulacağınızın garantisini verebiliriz. Sanat galerisini gezmek, sanatla ilgili her bilirkişinin etkin seçimleri arasında olmalıdır. Kitabınız, müziğin hoşluğu ve ruhunuzun demlenmesi ile ilgili her türlü estetik seçim için, Bozcaada da bir gününüz, muhteşem geçecek.